Місто Героїв Тростянець. Тут народжується відвага

Дата: 28.03.2023 11:40

Місто Тростянець Сумської області перебувало під окупацією один місяць і два дні. З перших днів війни вулиці та подвір'я середмістя відразу заполонила важка артилерія. Завдяки силі та професіоналізму, наші військові прицільними ударами зупинили тут назавжди танки агресора.

Т. в. о. голови Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко повідомляє, що ворог перетворив частину цього містечка на руїни.

"Але навіть в таких умовах тростянчани не здалися. Вони партизанили, волонтерили, допомагали військовим звільняти місто від росіян. 26 березня 2022 року Тростянець був звільнений від ворога", - зазначив він.

Роботи з відновлення міста наразі тривають. Місцева влада залучає якомога більше донорів, аби відбудувати все те, що цинічно зруйнували окупанти.

Звільнення північних регіонів країни від окупанта навесні 2022 року показало не лише нашому народу, але й усім у світі, що Україна може перемогти у цій війні.

Разом до Перемоги!

#МістаГероїв