«Такі люди не підведуть на полі бою», – прикордонник Ігор зі «Сталевого кордону» про побратимів

Дата: 24.03.2023 14:52

Хлопець зустрів війну у пункті пропуску Вільча на українсько-білоруському кордоні. Там і прийняв перший в своєму житті бій. Сьогодні він продовжує свій шлях вже у лавах «Гвардії наступу» і збирається звільнити всю нашу землю від окупантів.

«У нас гарна підготовка та інструктори. Для нас це в першу чергу розуміння того, що ми виб’ємо ворога з нашої території та повернемо законні кордони країни», – сказав він.

Нагадаємо, щоб долучитися до одного з підрозділів «Гвардії наступу», необхідно подати відповідну анкету на сайті https://storm.mvs.gov.ua або звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг у Миколаївській області.

Додаткову консультацію щодо вступу до бригад можна отримати за номером: 080 010 00 20.

Приєднуйся, час повертати своє!

#ГвардіяНаступу