Медицина – основа будь-яких штурмових дій: Бійці «Сталевого кордону» пройшли курс «Санітарних інструкторів»

Дата: 20.03.2023 11:42

Тепер бійці штурмової бригади «Сталевий кордон» вміють надавати першу допомогу за алгоритмом MARCH, евакуювати та транспортувати поранених з поля бою.
Лише після інтенсивної підготовки з бойовим злагодженням вони зможуть взяти активну участь у наступальних операціях, щоб вигнати російських окупантів з української землі.
Наразі кожен може зробити свій внесок у спільну справу та наблизити день Перемоги долучившись до підрозділів «Гвардії наступу».
Вам буде запропоновано конкретні й гідні умови служби, можливість отримати професію і досвід, стати частиною великого колективу – українських захисників.
Щоб долучитися до одного з підрозділів «Гвардії наступу», необхідно подати відповідну анкету на сайті https://storm.mvs.gov.ua або звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг у Миколаївській області.
Додаткову консультацію щодо вступу до бригад можна отримати за номером: 080 010 00 20.
Приєднуйся, час повертати своє!