Адміністративні послуги в кожен населений пункт громади

Дата: 17.03.2023 14:38

В рамках співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH ЦНАП Доманівської селищної ради отримав Пересувне автоматизоване робоче місце «Мобільний адміністратор». Сучасний компактний ПАРМ наближає адміністративні послуги до людей.

Сьогодні, 17 березня 2023 року, адміністратори ЦНАП провели прийом громадян в Маринівському старостинському окрузі. Прийнято та зареєстровано 18 заяв. Виїзні прийоми продовжаться.

Звертаємось до жителів громади, яким важко пересуватися або вони проживають у віддалених селах і хочуть отримати адміністративну послугу, звертайтесь в ЦНАП Доманівської селищної ради за телефоном: 0515291772

Адміністратор приїде додому та надасть Вам необхідну послугу.

Перелік послуг, які надаються можна знайти за посиланням: https://domanivska-gromada.gov.ua/docs/1367155/