Звернення Доманівського селищного голови з нагоди Дня Пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 08:39

Шановні земляки! Сьогодні виповнюється 9 річниця однієї з найтрагічніших сторінок нашої країни. Це історія сили духу та жертовності Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за Україну, історія тих, хто пішов на свідому самопожертву заради європейського вибору Українського народу.

Бажання простих українців жити краще назавжди змінив хід сучасної історії України під час подій Революції Гідності. Цей невмираючий, тисячоліттям кимось приспаний український дух, ожив на Майдані саме після смертей на Грушевського і пробудив він не тільки Україну, а й увесь світ.

Завдяки їх самовідданості, патріотизму та віри в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку. Він не є легким, але приклад Героїв Небесної Сотні не дасть нам здатися, скласти руки й відмовитися від поставлених цілей, але нажаль ця боротьба триває і нині…

Вірю, що Україна досягне того майбутнього, про яке мріяли наші Герої. І це буде найкращою даниною їх світлій пам’яті.

Тож від щиро серця всім нам бажаю Миру та суспільної злагоди!

Селищний голова                        Віктор ВЛАСЮК