Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Дата: 14.12.2022 08:53

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

14 грудня в Україні традиційно відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – одну з найбільших у світі техногенних катастроф, яку знає і пам’ятає весь світ.

Адже ці наслідки мали величезні масштаби: кілометри ураженої території, десятки тисяч людей, яким довелось відчути весь жах тих подій. Порятунком для них є подвиг ліквідаторів, які з перших хвилин аварії стали на боротьбу з невидимим ворогом, захистивши світ від смертельної небезпеки.

Ми ніколи не забудемо про самопожертву героїв-ліквідаторів, які не шкодуючи свого здоров’я та життя, працювали в зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше зупинити розбурхану стихію некерованої ядерної реакції та ліквідувати наслідки трагедії.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, добра й злагоди, а головне Миру! Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Доманівський селищний голова                            Віктор Власюк