До уваги користувачів природного газу!!! Вул.Комарова, Садова, Осипенко, Суворова.

Дата: 07.11.2022 16:00

Пуск газу планується 08.11.2022р. з 14.00 год. Доманівська газова дільниця АТ»Миколаївгаз» повідомляє, що після закінчення ремонтних робіт на газопроводі та заміні КБРТ відновлення газопостачання абонентам в яких було замінено обладнання буде проводитися після оформлення нормативних документів.

Для цього необхідно звернутися в Газову дільницю вул. Центральна, 78 з паспортом та ідентифікаційним кодом абонента природного газу.

Просимо дотримуватись правил техніки безпеки.

На всіх газових приладах повинні бути перекриті крани. Пуск газу буде відновлено при наявності всіх мешканців будинків.

Адміністрація дільниці (тел.104 )