Ми працюємо для Вас!

Дата: 24.10.2022 08:54

Центр надання адміністративних послуг Доманівської селищної ради повідомляє, що від сьогодні відновлюється прийом громадян, а також юридичних осіб з надання адміністративної послуги «Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно». Зазначена інформація, потрібна для укладання угод із постачання газу, постачання електроенергії, у податкову службу, власникам майна, кому цікаво чи не реєструвались речові права на їхнє нерухоме майно без їх відому, а також для інших цілей.

За отримання зазначеної адміністративної послуги сплачується адміністративний збір. Розмір адміністративного збору до кінця 2022 року за отримання інформації у паперовій формі 60 грн., в електронній формі 30 грн. Телефон для довідок 0515291772.