Вітання Доманівського селищного голови Віктора Власюка з Днем Захисників та Захисниць України!

Дата: 13.10.2022 20:17

Шановні Захисники та Захисниці вільної України, їх рідні та близькі, всі українці!

Від усього серця вітаю з Днем Захисників та Захисниць України!  Це свято не випадково відзначається в день Покрови Пресвятої Богородиці, захисниці українського козацтва і сучасного Українського війська. Наші Захисники і Захисниці - відважні і розумні, мужні і рішучі, їх серця хоробрі, а душі незламні. Їх професіоналізм, хоробрість, самопожертва впевнено гонять ворога з рідної землі. Гордість за Вас переповнює наші серця. Україна - мати ніколи не забуде Вашого подвигу.
Бажаю кожному і кожній, хто захищає Батьківшину, щастя, здоров’я, сили та любові до життя, до власної долі. Хай Свята Покрова збереже Вас, захистить, допоможе, порадить в потрібний момент. Щоб Ваші світанки завжди були мирними, а ночі тихими, щоб українську землю зігрівало мирне сонце. Слава Україні! Героям слава!

Доманівський селищний голова                                                            Віктор Власюк