Вітання Доманівського селищного голови з Днем працівників освіти

Дата: 01.10.2022 08:52

Фото без описуШановні  працівники  закладів  освіти та ветерани педагогічної справи! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня працівників освіти!

Справедливо кажуть, що освіта — надія і опора держави. Доля держави великою мірою залежить від рівня загальної освіченості, громадської свідомості, культури кожної людини та суспільства загалом. Тому у ваших руках майбутнє України.

Школа  завжди  була  і  залишається  святинею, оселею, де панує віра в силу знань, міцніє любов до України, виховується повага до історії, мови, традицій і звичаїв рідного краю.

Цей  день  спонукає  всіх  вклонитись  і  віддати належне  людям,  які  присвятили  себе  нелегкій вчительській  долі.

Висловлюю вам, сердечну вдячність за невтомну  працю,  за  великий  талант  і  покликання сіяти зерна мудрості і знань, за любов до дітей і рідного краю. Нехай ваша професійна відданість та творча  енергія  і  надалі  слугують  утвердженню загальнолюдських  цінностей,  збагачують  невичерпну криницю знань і духовності українського народу.

Бажаю вам міцного здоров’я, енергії та натхнення, вагомих здобутків у педагогічній справі, благополуччя, миру, родинного затишку і добра!

Селищний голова                                                  Віктор ВЛАСЮК