У бою загинув наш земляк Віталій Суботяк

Дата: 02.09.2022 15:54

Фото без описуПід час звільнення Херсонщини у бою з російськими окупантами загинув наш земляк Суботяк Віталій Васильович, мешканець села Широкі Криниці.

Перебуваючи у лавах Збройних Сил України Віталій Васильович з травня 2021 року проходив службу та брав участь у бойових діях на території Донецької та Луганської областей.

У лютому 2022 року після підступного нападу російських окупантів не вагаючись став на захист Вітчизни. 30 серпня, звільняючи південь України від загарбників отримав поранення не сумісні з життям.

Односельчани та бойові побратими поважали Віталія за доброзичливість та готовність допомогти у життєвих проблемах.

Добра, світла пам'ять про Віталія Васильовича назавжди залишиться у пам'яті кожного, хто знав його.

Доманівська селищна рада висловлює щирі співчуття дружині Наталії, рідним та близьким загиблого та розділяє цей біль.

Спочивай з миром!

Слава Україні!