До уваги користувачів, орендарів, власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), нерухомого майна розташованого на території Доманівської територіальної громади!
Відділ економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин Доманівської селищної ради, повідомляє Вас про обов’язковість сплати земельного податку, орендної плати та податку на нерухоме майно.
Так, відповідно до ст. 266, п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.
Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти, культури та ін.
Наголошуємо, що сплату земельного податку, орендної плати для фізичних осіб, та податку на нерухоме майно необхідно здійснити своєчасно.