Увага! Планові відключення електроенергії

Дата: 27.07.2022 09:04

Згідно з повідомленням АТ «Миколаївобленерго»  у зв’язку із поточним ремонтом відбудеться планове відключення електроенергії.

29.07.2022р. з  01:00 до 06:00: Доманівка: вул. Жовтнева, вул. Пастера, вул. Б. Хмельницького, вул. Ковальова, вул. Механізаторів, вул. Шкільна, вул. Мересьєва, вул. Академіка Павлова, вул. Нова, вул. Пирогова, вул. Героїв Небесної Сотні, вул. Гагаріна, вул. Будівельна, вул. Л. Українки, вул. Польова, вул. Свободи, вул. 228 Стрілкової дивізії, вул. Авторемонтників, вул. Зеленоярська, вул. Пушкінська, вул. І. Франка, вул. Північна, вул. Енергетиків, вул. Народна, вул. Калинова, вул. Сагайдачного, вул. Молодіжна, вул. Мельнична, вул. Соборності, вул. Ювілейна, вул. Лихого, вул. Ливадаря, вул. Українська, вул. Аграрна, вул. 58 Стрілкової дивізії, вул. Кузнечна, вул. Шевченка, вул. Західна, вул. Козацька, вул. Квіткова,  вул. Центральна, вул. Денисенка, вул. Перемоги, вул. Північна, вул. Пушкінська, вул. Заводська, вул. Первомайська, вул. Новоселів, вул. Лермонтова, вул. 40 років Перемоги.

29.07.2022р. 10:47 Доманівка: вул. Гагаріна, вул. Пастера, вул. Будівельна, вул. Л. Українки, вул. Польова, вул. Пирогова, вул. Свободи, вул. Калинова, вул. Сагайдачного, вул. Молодіжна, вул. Мельнична, вул. Соборності.

30.07.2022р. з 01:00 до 06:00 Доманівка: вул. Жовтнева, вул. Пастера, вул. Б. Хмельницького, вул. Ковальова, вул. Механізаторів, вул. Шкільна, вул. Мересьєва, вул. Академіка Павлова, вул. Нова, вул. Пирогова, вул. Героїв небесної сотні, вул. Гагаріна, вул. Будівельна, вул. Л. Українки, вул. Польова, вул. Свободи, вул. 228 Стрілкової дивізії, вул. Авторемонтників, вул. Зеленоярська, вул. Пушкінська, вул. І. Франка, вул. Північна, вул. Енергетиків, вул. Народна, вул. Калинова, вул. Сагайдачного, вул. Молодіжна, вул. Мельнична, вул. Соборності, вул. Ювілейна, вул. Лихого, вул. Ливадаря, вул. Українська, вул. Аграрна, вул. 58 Стрілкової дивізії, вул. Кузнечна, вул. Шевченка, вул. Західна, вул. Козацька, вул. Квіткова, вул. Центральна, вул. Денисенка, вул. Перемоги, вул. Північна, вул. Пушкінська, вул. Заводська, вул. Первомайська, вул. Новоселів, вул. Лермонтова, вул. 40 років Перемоги.