Шановні абоненти КП «Доманівське» - користувачі води зі свердловини №1042

Дата: 10.06.2022 14:18

Шановні абоненти КП «Доманівське» - користувачі води зі свердловини №1042, яка знаходиться на території лікарні, повідомляємо, що перебої  з водозабезпеченням відбуваються внаслідок критичного зниження рівня води в свердловині. Загальна кількість абонентів цієї свердловин - 487 осіб, що складає 16% від загальної кількості споживачів.

Свердловина збудована та введена в експлуатацію у 1957 році. Оскільки протягом її функціонування проводився тільки поточний ремонт, свердловина потребує капітального ремонту.

Підприємства, які виконують такі роботи, сьогодні задіяні на  відновленні зруйнованої інфраструктури міст і сіл України, які зазнали військової агресії з боку рф, але за попередньою домовленістю розпочнуть ремонт найближчим часом.

Орієнтовна вартість робіт капітального ремонту свердловини становить більше 380,0 тис. грн. Питання фінансування вирішується.

Доки не буде відновлено у повному обсязі водопостачання з цієї свердловини, пропонуємо абонентам КП «Доманівське» безкоштовно брати воду за адресою: смт Доманівка вул. Центральна, 44, з 05.00 год. до 17.00 год.

Просимо з розумінням віднестися до ситуації, що склалася.

Телефон для довідок: 0515292808,0509496942.