До уваги жителів Доманівської громади!

Дата: 21.07.2022 08:26

У м. Вознесенськ відкрилась громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини на базі громадської організації «Агентство економічного розвитку»

Приймальня надає безоплатну правову допомогу та роз’яснення з питань, пов’язаних з воєнним станом та війною РФ проти України.

Правову допомогу надають юристи громадської організації «Агентство економічного розвитку» в офісі організації та у дистанційному форматі, з врахуванням вимог безпеки.

Внутрішньо переміщені особи та мешканці Доманівщини можуть отримати безоплатну консультацію: з правових питань,  довідкову інформацію про роботу гуманітарних пунктів,  інформацію про отримання міжнародної допомоги для ВПО, консультацію з питань отримання грантів на власну справу, на сад, грант на теплицю, грант на переробне підприємство

Для того, аби потрапити на консультацію, необхідно обов’язково попередньо записатись за телефоном чи через месенджер.

Адреса приймальні: 56500, м. Вознесенськ, вул. Пушкінська, буд. 3/35, графік прийому: вівторок, середа - 12:00 - 16:00, п’ятниця - 13.00 - 16.00.

Попередній запис на прийом телефоном/telegram: (096)6468780

Також правова інформація надається за попереднім записом телефоном: (096)6468780

Електронна адреса: savchuk@aer.net.ua