Гуманітарний штаб Доманівської селищної ради розпочав видачу внутрішньо переміщеним особам гуманітарної допомоги
Дата: 23.06.2022 16:50
Кількість переглядів: 871
Сьогодні, 23 червня Гуманітарний штаб Доманівської селищної ради розпочав видачу внутрішньо переміщеним особам гуманітарної допомоги (боксів з засобами гігієни, які містять: рушники, засоби для миття посуду, губки, зубна паста, зубні щітки, мило, засоби для гоління та інше).
Щира подяка за надану допомогу @IOMUkraine та виконавчому партнеру Центр Поддержки Бизнеса @mykbusinesssupport. Дякуємо за координацію, спільні зусилля і плідну роботу! Разом ми сила.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04376386/d94181ee4f56037739a47725f5477893.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04376386/9648953d5ad1781881f873d3f5066b18.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04376386/f82e9e2c88f1c67b585dba8fe135e5b0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04376386/539f52d20b32af812973632151c350ad.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04376386/dc66b88c774cadb7a49b09158b9284ae.jpg)