Вічна пам'ять ветерану

Дата: 16.05.2022 10:53

Фото без опису14 травня, пішов з життя учасник бойових дій Другої Світової війни Дудар Анатолій Терентійович. Безстрашна, талановита, працьовита людина, що надихала любов’ю до рідної землі не одне покоління Доманівців.

Анатолій Терентійович народився  у  1926  році  на  хуторі  Новому.

Після звільнення рідного краю від нацистських окупантів вступив до Радянської Армії.

Воював у складі 3-го Українського фронту. Учасник Яссо – Кишинівської операції. Потім були бої за визволення Болгарії, Угорщини,  Югославії,  Австрії. На озері Балатон був тяжко поранений, звістку про Перемогу Анатолій Тарентійович зустрів у госпіталі.

Схилимо голови перед світлою пам’яттю чудової людини. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.