Дорогі земляки!

Дата: 09.05.2022 16:45

Природа могутніша за війну. Яким би жорстоким не був агресор, весна розквітає, і разом з нею розквітне наша рідна Україна.

Дякуючи нашим героїчним Збройним Силам, ми живемо на вільній території, то ж давайте всі разом допоможемо державі. Сьогодні працівники селищної ради розпочали висаджувати павловнію, яка в короткий термін дасть можливість перевести школи, дитячі садки, заклади охорони здоров’я та соціального захисту на тверде паливо та повністю відмовитись від рашистського газу.

З приходом весни у всіх населених пунктах громади жителі взялися прибирати узбіччя та прилеглі території. Вчителі, службовці, медики, працівники культури, просто не байдужі люди розчищають, сапають, роблять наш край кращим, чистішим. Я вдячний всім за їх працю, за не байдужість і стійкість.

Продовжуються роботи з благоустрою центральної площі смт Доманівка, облаштування парку православного християнства.

Страшна війна позбавила дому мільйони українців. Ми, доманівці, з відкритою душею прихистили людей, допомагаємо чим можемо. Більше тисячі внутрішньо переміщених осіб проживають зараз в нашій громаді. Дуже хочеться, щоб всім було затишно в нашому спільному домі. То ж приєднуйтесь, прибирайте біля своїх осель, висаджуйте дерева і квіти. Зустрінемо Перемогу, наших доблесних захисників у квітучому краї.

Слава Україні!