Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 07.04.2022 15:24

Центр надання адміністративних послуг Доманівської селищної ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста.

Вимоги до  кандидата:

- громадянство України;

- вільне володіння державною мовою;

- уміння працювати на ПК;

- вища освіта не нижче ступеня бакалавра.

Основні функціональні обов’язки:

Надає адміністративні послуги з питань реєстрації місця проживання особи, готує на вимогу довідки з цього напрямку,  а також готує статистичну звітність.

Умови оплати праці:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів».

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Детально з умовами конкурсу можна ознайомитись за адресою: смт. Доманівка, вул. Центральна, буд. 48, тел.9-17-72. або на мобільний номер 0506288594

НАКАЗ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ