Щодо перетину державного кордону громадянамиУкраїни в пунктах пропуску на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, строк дії якого продовжено

Дата: 23.03.2022 16:07

Кабінет  Міністрів України постановою від 28 лютого 2022 р. №170 «Деякі питання внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон» затвердив тимчасовий порядок внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон строк дії якого продовжено.

Тим самим уряд надав можливість громадянам України, не отримуючи новий закордонний паспорт, на період дії воєнного стану та протягом року з дня його припинення або скасування, здійснювати перетин в пунктах пропуску через державний кордон та пунктах контролю на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, строк дії якого продовжено, а також дітям на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон їх законним представникам, до якого внесено інформацію про дитину.

Відповідно до зазначеної постанови Кабінету  Міністрів України, громадянам України, які цього потребують, для внесення запису щодо продовження дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон, необхідно звернутись до територіального органу/територіального підрозділу ДМС за місцем звернення.

З повним текстом постанови можна ознайомитись за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/170-2022-%D0%BF#Text

Начальник ЦНАП

Доманівської селищної ради                                                 Володимир ХАРЧЕНКО