Спалювати листя та суху траву – суворо заборонено!

Дата: 21.03.2022 15:29

Жителі Доманівської громади будьте свідомими у важкий для країни час та у жодному разі не випалюйте рослинність на присадибних ділянках, не спалюйте сміття, не розводьте багаття у лісових масивах та будьте вкрай обережні при поводженні з вогнем. Пам’ятайте, такі дії можуть призвести до масштабних пожеж та тяжких наслідків.

Сьогодні, за спалювання сухої трави двох жителів Доманівської селищної ради притягнуто до адміністративної відповідальності із подальшим накладанням  штрафу у розмірі по 50 тис. грн.

Такі діяння, вчинені в умовах воєнного стану згідно зі статтею 113 (Диверсія) Кримінального Кодексу України караються 15-річним або довічним позбавленням волі з конфіскацією майна.

Бережіть себе, своїх рідних та наше довкілля! Нам ще відбудовувати нашу державу!