Повідомлення щодо гуманітарної допомоги

Дата: 17.03.2022 17:09

Громади Тернопільської області зібрали та надали  гуманітарну допомогу військовим підрозділам, які приймають участь в захисті Батьківщини, бійцям територіальної оборони, людям, яких війна залишила без домівок і які втікаючи від ракетних ударів та бомбардувань, знайшли прихисток в нашій громаді.

Таких сімей у нас багато. Тільки сьогодні прибули сім’ї с блокадного Маріуполя, розгромлених Харкова, Кульбакино, Тернівки. Маленькі діти залишились без одягу, харчів та іграшок, і головне без домівок. Продуктами харчування громада їх забезпечила і забезпечуватиме надалі.

Жителі багатьох сіл безкоштовно надають свої домівки для проживання біженців війни.

Проте є потреба в одязі, постільній білизні, ковдрах, подушках, посуді. Хто може поділитися, чекаємо Вашу допомогу в Волонтерському центрі (приміщення бувшої райдержадміністрації).

Сьогодні з резерву гуманітарної допомоги Доманівської селищної ради відправлені посилки нашим землякам – захисникам Києва, Харкова, Донецька, Херсона.

Дякуємо всім за щедрі серця. Разом до ПЕРЕМОГИ. Слава Україні!