Шановні Доманівці!

Дата: 16.03.2022 13:20

Сьогодні вся Україна самовіддано боронить Батьківщину. Доманівська громада теж активно включилась у захист. Вже скоро  ми здобудемо Перемогу, Перемогу добра над злом, людяності над звірством. То ж давайте збережемо все, що так турботливо громада створювала десятиліття.

Держава, селищна рада навіть під час війни виконує свої зобов’язання. Жителі громади  своєчасно отримують заробітну плату, пенсії, інші соціальні виплати. Підприємці працюють за безготівковими рахунками, всім чим можуть допомагають армії. Селищна рада вживає всі необхідні заходи для здійснення розрахунків за спожиті енергоносії бюджетними установами та безперебійного забезпечення жителів громади водою, працює водовідведенням, території населених пунктів громади підтримується в належному стані.

Дякую Вам за розуміння і прошу всіх: На території нашої громади немає бойових дій, наші домівки не ушкоджені, теплі, продуктами харчування  ми забезпечені. Тому всі хто може, сплачуйте податки, підтримайте економіку країни та місцевий бюджет.  Для забезпечення безперебійної роботи підприємств критичної інфраструктури, за можливості, розраховуйтесь за спожиті енергоносії, воду.

Вірю, ми Переможемо, бо ми любимо свою Батьківщину.

Слава Україні! Слава українцям!