Звернення селищного голови до аграріїв громади

Дата: 14.03.2022 10:18

Прийшла весна. Ми з Вами знаходимось на відносно безпечній території, то ж кожен планує починати весняно-польові роботи.

Велике прохання дотримуватися комендантської години, працювати виключно в світловий день. В жодному разі не використовувати  техніку вночі. Про заплановані польові роботи, переміщення сільськогосподарської техніки, будь ласка, заздалегідь повідомляйте старост.

Бережіть себе, сьогодні в Ваших руках продовольча безпека Батьківщини.

Дякую за розуміння. Слава Україні!

Селищний голова                                                             Віктор Власюк