Вітання селищного голови Віктора Власюка з Міжнародним жіночим днем

Дата: 08.03.2022 08:26

Фото без опису Дорогі жінки! Прийміть щирі вітання зі святом краси і любові — Міжнародним жіночим днем! Ви є берегинями українського роду, окрасою нашого життя. Щедрість вашої душі постійно зігріває нас, чоловіків. Ваша чарівність захоплює, а сила духу вселяє віру в те, що все буде добре.

Сьогодні страшний час для нашої країни, але дуже хочеться Вам сказати, що Ви найкращі, найсміливіші і найдобріші. В якій країні світу жінки без зброї не пускають танки?

Я, як і весь світ, захоплююсь Вашою мужністю, стійкістю, розсудливістю і красотою. Вірю, дуже скоро ми проженемо ворога, все відбудуємо і відремонтуємо.  Україна знову розквітне, стане ще кращою, дружнішою, її не дарма називають квітучою, а мову солов`їною.

Щастя, спокою, здоров`я Вам і вашим близьким. І головне, МИРУ!!!

Доманівський селищний голова                                           Віктор Власюк