Ранкове повідомлення від Доманівського селищного голови 7 березня 2022 року

Дата: 07.03.2022 10:12

Доброго дня, Доманівці! На території громади спокійно. Наші хлопці відважно боронять рідну землю. Але допомога зарубіжних партнерів, закриття неба над Україною може зберегти життя, захистити від руйнування міста, села, об’єкти інфраструктури. Селищна рада підтримала ініціативу та направила звернення до країн-членів НАТО щодо закриття неба над Україною від військової авіації Росії.

Всі, хто хоче приєднатися, може підписати звернення  у оперативному штабі селищної ради за адресою: вул. Центральна, 48 в смт Доманівка або звернутись до старости.

Від імені всіх жителів громади вітаю голову Миколаївської військової адміністрації Віталія КІМА з державною нагородою. Вся Миколаївська область чекає Ваших повідомлень, черпає з них силу, впевненість у нашу ПЕРЕМОГУ. Дякуємо!

Слава Україні!

Селищний голова                            Віктор ВЛАСЮК