Ранкове повідомлення від Доманівського селищного голови 6 березня 2022 року

Дата: 06.03.2022 09:41

Друзі! Слава богу, ще одна ніч на Доманівщині минула спокійно. Миролюбивий український народ згуртувався і перемагає російських нацистів, які розстрілюють ракетами наші міста, не дозволяють медикам надати допомогу пораненій малечі.

Вчора в Миколаєві наші війська разом з територіальною обороною відбили атаку трьох батальйонних груп 7 десантно-штурмової дивізії російських окупантів, збили 4 ворожих вертольоти і військовий літак, багато військової техніки знищили, багато відбили.  Ворог програє, від програшу лютує, стає підступнішим, лякає мирних людей ядерною бідою. То ж будьте уважні, вірте лише інформації з перевірених джерел. Бережіть себе, своїх дітей, без потреби не ходіть, не їздіть по вулицях.

В кожному селі нашої громади загони оборони в нічний час патрулюють вулиці, охороняють мирний сон жителів. Дякую всім, хто добровільно взяв на себе таку відповідальність, всім, хто допомагає, всім, хто не байдужий.

І головне ! Низький уклін нашим відважним воїнам! Слава Україні!

Доманівський селищний голова                                     Віктор Власюк