Зверення Доманівського селищного голови Віктора Власюка до жителів громади

Дата: 27.02.2022 15:06

Дорогі  земляки! В цей важкий для країни час хочу подякувати всім за терпіння і розуміння ситуації.

Віроломне вторгнення Росії не отримало очікуваного ворогом результату. Наша армія сильна, не зламна, четвертий день в різних куточках нашої Батьківщини тривають запеклі бої. Підступному ворогу не вдалось заволодіти жодним обласним центром. Весь український народ став на захист Батьківщини і хоробро чинить опір.

В Доманівській громаді за підтримки місцевого самоврядування створений загін територіальної оборони. Загін функціонує під керівництвом військових. Бійці загону здійснюють охорону населених пунктів, патрулюють вулиці, оперативно виїжджають на перевірку ситуації.

В Маринівському та Щасливському старостинських округах люди організували загін самооборони і готові захищати рідні села.

Інформація про появу ворожих вертольотів, дронів, висадку десанта не правдива. Насправді, помічені в Доманівці вертольоти та дрони наші, які контролюють ситуацію.

На даний час в нашій громаді немає потреби в роботі волонтерських пунктів. Селищна рада поки що всі питання вирішує. Бійці тероборони забезпечені всім необхідним. Після вихідних буде створено цільовий благодійний фонд, куди кожен бажаючий зможе переказати кошти та допомогти нашим героям — землякам, які відважно воюють на фронті.

В Доманівській селищній раді цілодобово працює оперативний штаб. З усіх питань звертайтесь за телефоном 9 19 49.

Поліція працює у звичному режимі. Здійснює контролювання вулиць.

Хочу подякувати мешканцям двоповерхового будинку по вул.Центральна, які самостійно обладнали бомбосховище в підвалі будинку № 32. Викликає захоплення висока громадянська  свідомість, яку виявили літні люди, розуміючи складність ситуації.

То ж не панікуйте, не бійтесь, ворог не настільки сильний. Російська армія не очікувала такого супротиву українського народу. Більшість з них вірили, що вони визволителі і тепер розгубились. Спостерігаються не поодинокі випадки, коли російські військові покидають техніку і просто тікають чи здаються в полон.

Український народ не переможний. Ми на своїй рідній землі, ми серед своїх людей, ми разом і ми переможемо!  Наразі жодної загрози на нашій території немає. Погода чудова, то ж прибирайте свої оселі, впорядковуйте присадибні ділянки.

Ми господарі на своїй землі. Дуже скоро ми ПЕРЕМОЖЕМО, засіємо і засадимо свою землю, зберемо щедрий урожай.

Миру всім, здоров‘я, віри в незалежне майбутнє нашої Держави.

Селищний голова                                                             Віктор ВЛАСЮК