Доманівська селищна рада звертається до жителів громади

Дата: 24.02.2022 11:26

Не панікуйте, разом ми сильні. Президент України Володимир Зеленський ухвалив усі необхідні рішення для захисту країни, Збройні Сили чинять активний спротив військам Російської Федерації, що здійснили віроломний напад на нашу державу.

Селищною радою вживаються всі необхідні заходи для забезпечення людям максимально безпечних умов. Медичні заклади забезпечені всім необхідним, включаючи дизельні генератори. Дві свердловини питної води будуть безперебійно працювати за умови відключення електроенергії.

Комісією з  питань ТЕБ і НЗ селищної ради спільно з  депутатами Доманівської селищної ради та керівників структурних підрозділів селищної ради прийнято наступне рішення:

1. Створити під головуванням Доманівського селищного голови Віктора Власюка оперативний штаб.
  2. Організувати з 24 лютого 2022 року цілодобове чергування.

На даний час небезпеки для населення немає, при виникненні позаштатної ситуації телефонуйте: (05152) 91949.