Шановні жителі громади!

Дата: 21.02.2022 15:52

Фото без описуУ звязку з настанням сприятливих погодних умов та з метою покращення зовнішнього вигляду вулиць населених пунктів громади звертаємося до всіх жителів громади з проханням розпочати прибирання присадибних ділянок та прилеглих до них територій.

Робітниками з благоустрою відділу житлово-комунального господарства, архітектури та благоустрою селищної ради постійно здійснюється прибирання місць загального користування, в тому числі парків, скверів, дитячих майданчиків.

На даний час проводиться упорядкування новоствореного скверу Свободи, який знаходиться вздовж річки Чортала, біля колишнього танцювального майданчика.

Крок за кроком, спільними зусиллями селищної ради, керівників установ та організацій, приватних підприємців, усіх жителів громади досягнемо головного результату – приведення населених пунктів селищної ради до належного санітарного стану.

Відділ житлово-комунального господарства,

архітектури та благоустрою селищної ради