20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Дата: 18.02.2022 08:49

Небесна сотня!!!   Скільки горя, сліз, невимовного болю в цих словах.

Фото без опису20 лютого 2014 року — день кривавої розправи над мирними українцями, які мріяли про щасливе майбуття.  Їх подвиг став поворотною подією в історії України. Їх незламність, любов до Батьківщини, віра в ідеали демократії об'єднала український народ, надихнула відстоювати своє прагнення свободи вибору, навчила цінувати волелюбні національні традиції, покликала боронити рідну землю.

Героями Небесної Сотні стали люди, різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них успішні підприємці, студенти, пенсіонери, лікарі, журналісти. Найстаршому – Іванові Наконечному виповнилося 82 роки, а наймолодшому – Назарієві Войтовичу лише 17.

Трагічні дні 18 - 21 лютого 2014 року увійшли в історію України як символ і взірець жертовності, патріотизму та героїзму. Гідність, Свобода, Відвага, Єдність, Честь стали головними цінностями українського народу.  Це підтвердили наші земляки, учасники АТО та ООС, які героїчно захищали і захищають незалежність нашої держави. Саме завдяки їм ми живемо на вільній, мирній території.

То ж хай не лякає нас тривожне сьогодення. Ми українці, ми любимо свою Батьківщину і ми не переможні.

Запрошуємо всіх жителів Доманівської громади 20 лютого о 10.00 покласти квіти до Стіни пам’яті, пам'ятних знаків та схилити голови перед земляками, які поклали своє життя на вівтар Свободи, Миру та Добра.

Слава Україні! Героям слава!

Доманівська селищна рада