Обговорено питання придбання та створення на території Доманівської селищної ради дитячого будинку сімейного типу

Дата: 06.08.2021 09:15

Фото без опису4 серпня за участю Доманівського селищного голови Власюка В.Д., заступника селищного голови Сохань О.Г, начальника служби у справах дітей Доманівської селищної ради Гуровської Л.В та спільно з представниками Регіональної комісії, а саме: Уповноваженого з питань прав дитини в Миколаївській області – радника голови Миколаївської обласної ради Шульги П.О., депутата обласної ради Калюжної О.А. та начальника служби у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації Пономарьової І.Є у приміщенні селищної ради відбулася нарада стосовно виконання Постанови №615 від 26.05.2021 року в частині придбання та створення на території Доманівської селищної ради дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ), а також питання захисту дітей, що перебувають на території громади та мають потенційну загрозу опинитися в закладах інституційного догляду за межами нашої громади. Комісією було здійснено огляд запропонованого для придбання будинку, відбулося знайомство з потенційними кандидатами у батьки-вихователі, очікуємо позитивних результатів.

Також Доманівській селищній раді було запропоновано взяти участь у Пілотному проєкті Громадської організації "Світанок мрій" спільно з ГС "Асоціація наставництва для дітей та молоді", що є партнером Асоціації інновацій та цифрової освіти України в реалізації відповідного проєкту з профорієнтації дітей та підлітків за підтримки Міністерства освіти та науки України та за сприяння Радника - Уповноваженого Президента України з прав дитини.