На дитячому майданчику скоєно акт вандалізму

Дата: 05.08.2021 10:59

Дитячий майданчик "Веселий дворик" по вул. Центральній у Доманівці навесні цього року повністю відремонтовано. Усі каруселі, гірки, пісочниці відремонтовано та пофарбовано у яскраві кольори з турботою про малюків, які проводять багато часу на майданчику.

Але нещодавно, на майданчику побували вандали (інакше тих, хто цим займається не назвеш). Вони зламали дерев'яні сидіння на гойдалках, розкачували гойдалки з неприпустимою амплітудою, що на металічних кріпленнях залишилися вм’ятини, які можуть привести до повного руйнування гойдалок.

Акти вандалізму та псування об’єктів комунальної власності є неприпустимими, і дуже прикро, що не цінується праця, яка робиться спільними зусиллями задля комфортного життя у нашій громаді.

Звертаємось до усіх мешканців громади бути небайдужими до подібних фактів, берегти комунальне майно, адже це наш з Вами спільний дім, і безпосередньо від кожного з нас залежить, наскільки комфортним та затишним буде проживання у ньому.

У разі фіксації подібних випадків вандалізму просимо одразу повідомляти до Національної поліції за номером 102.

Відділ житлово-комунального

господарства, архітектури та благоустрою