Проведено вуличну акцію «Не будь байдужим- кожен має право на допомогу»

Дата: 30.07.2021 12:15

Фото без описуЩороку 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році.

Сьогодні, 30 липня з метою  консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності населення з негативним феноменом – торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми, працівники Центру соціальних служб Доманівської селищної ради спільно з спеціалістами відділу соціального захисту населення та  охорони здоров’я Доманівської селищної ради провели інформаційно-просвітницьку вуличну акцію «Не будь байдужим- кожен має право на допомогу». .

Під час акції жителям Доманівки надано роз’яснення про можливі ризики осіб, які виїжджають за кордон нашої держави та розповсюджувалися листівки. «Кожен має право на допомогу», «Плануєте виїхати на роботу за кордон?» та буклетів «Знай, розумій, дій».