Дата: 23.07.2021 16:01

Фото без описуПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта –

проєкту рішення Доманівської селищної ради

«Про затвердження Положення про порядок сервітутного (обмеженого) використання земель комунальної власності Доманівської селищної ради, на які поширюється право земельного сервітуту».

Розробник – відділ економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин Доманівської селищної ради.

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проєкт рішення Доманівської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок сервітутного (обмеженого) використання земель комунальної власності Доманівської селищної ради, на які поширюється право земельного сервітуту» та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.

Основною метою прийняття регуляторного акта є врегулювання правових відносини між селищною радою та суб’єктами підприємницької діяльності, фізичними та юридичними особами, організаціями, установами щодо користування земельними ділянками на території Доманівської селищної ради відповідно до норм чинного законодавства та збільшення дохідної частини бюджету селищної ради за рахунок плати за сервітутне землекористування.

Найменування установи, що розробляла регуляторний акт, адреса, телефон:

вул. Центральна, 48, смт Доманівка, 56401

тел.: +380508022393 та +380515291949

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі – поштою за адресою: 56401, смт Доманівка, вулиця Центральна, 48;  електронною поштою за адресою: agrodmnmk@ukr.net