Відзначили Дні сіл Петропавлівка та Зелений Гай

Дата: 15.07.2021 15:09

12 липня, у День апостолів Петра і Павла, яскравим дійством стало святкування Днів сіл Петропавлівка та Зеленого Гаю.

Саме у цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. Традиційно розпочалися святкові заходи  відправленням  служби  у місцевих храмах.

На святкові заходи завітали не лише односельці, а й гості разом з секретарем Доманівської селищної ради Вікторією Кузніченко.

Вікторія Кузніченко щиро привітала жителів Петропавлівки та Зеленого Гаю зі святом, побажала їм миру, міцного здоров’я, родинного щастя і здійснення найзаповітніших мрій, адже усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців.

За вагомі професійні та творчі досягнення, значний внесок у розвиток культури громади вона нагородила грамотою Доманівського селищного голови Олександродарський художній колектив «Співограй».

Також, зі словами привітань до жителів звернулися старости Наталія Пасніченко та Сергій Білов, який користуючись нагодою прозвітував перед односельцями про свою роботу за 6 місяців.

Розваг вистачало для кожного, адже упродовж свята на Петропавлівському стадіоні та Зеленогайському будинку культури були розміщені різні локації. Малеча гарно проводила час на дитячих атракціонах, місцеві господарі закликали гостей до своїх лотків зі смаколиками та солодощами, а аматори сцени продемонстрували неймовірні концерти.

Завершилися святкування святковими дискотеками.