1 липня, відбулася зустріч Доманівського селищного голови Віктора Власюка з підприємцями Доманівської громади

Дата: 02.07.2021 15:55

Фото без описуПід час зустрічі обговорено проєкт рішення Доманівської селищної ради «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на території Доманівської селищної ради на 2022 рік».

Особливу увагу у ході зустрічі було приділено сплаті податків підприємцями та ставці податку на об’єкти нежитлової нерухомості. Проєкт рішення передбачає економічно обґрунтовані ставки податків на рівні середніх показників.

У ході зустрічі селищний голова наголосив на важливості питання наповнення бюджету Доманівської селищної ради, у тому числі за рахунок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, єдиного податку та земельного податку, поінформував про стан виконання бюджету громади та основні завдання щодо його виконання.

Відеозапис зустрічі можливо переглянути на сайті селищної ради