Розпочато капітальний ремонт автомобільної дороги до сіл Трудолюбівка та Володимирівка, яка проходить територією Доманівської селищної ради

Дата: 02.07.2021 10:01

Фото без описуРозпочато капітальний ремонт під'їзної автомобільної дороги до сіл Трудолюбівка та Володимирівка, яка проходить територією Доманівської селищної ради.

Відповідно до клопотання селищного голови Віктора Власюка, дорогу включено до переліку об’єктів будівництва, які будуються за рахунок субвенції з державного бюджету надані місцевим бюджетам у 2021 році.

Загальний зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва склав 8,377 млн грн, з них у цьому році передбачено фінансування у сумі 3,4 млн грн.

Балансоутримувачем автомобільних доріг загального користування місцевого значення –  Агенція місцевих доріг Миколаївської області проведено тендер на проведення будівельних робіт, переможцем якого визначено будівельну організацію «Добробут 777».