20 червня відзначила свій 90-річний ювілей Боднарук Ганна Гаврилівна жителька селища Доманівка

Дата: 22.06.2021 16:41

Фото без опису20 червня свій гарний життєвий ювілей відсвяткувала Боднарук Ганна Гаврилівна жителька селища Доманівка. Цього дня ювілярці виповнилося 90 років!

З привітаннями та подарунком до Ганни Гаврилівни завітала секретар Доманівської селищної ради Вікторія Кузніченко, яка від імені селищного голови Віктора Власюка побажала ювілярці міцного здоров’я, довгих років життя, сімейного затишку та тепла.

Нелегкий життєвий шлях був Ганни Гаврилівни, переживши роки війни та післявоєнну відбудову вона виїхала з Івано-Франківщини до села Петропавлівка (Фрунзе), працювала у місцевому колгоспі.

Фото без описуВийшовши на заслужений відпочинок вона переїхала жити у селище Доманівка, де проживає з дочкою Марією Дмитрівною Кашперук. Попри виклики долі ювілярка зберегла у своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з рідними та близькими людьми.

Шановна Ганно Гаврилівно - живіть довго, у щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї. Великого Вам Божого благословення!