У День скорботи вшанували пам’ять жертв війни

Дата: 22.06.2021 15:56

Фото без опису22 червня, у День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни, у Доманівці відбулася урочиста церемонія покладання квітів до Братської могили загиблих воїнів.

У церемонії взяли участь селищний голова Віктор Власюк, представники трудових колективів установ і організацій та жителі Доманівки.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна та поклали квіти до підніжжя Братської могили загиблих воїнів і пам'ятного знака Герою Радянського Союзу Івану Миколайовичу Лихому.

Нагадаємо, 22 червня 1941 року розпочалась німецько-радянська війна у рамках бойових дій Другої світової. За різними оцінками, в Україні загинуло від восьми до десяти мільйонів людей, кожен п'ятий українець. Понад 5 млн загиблих були цивільними, із них понад 1,5 млн - жертви Голокосту.