Звернення Доманівського селищного голови з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2021 07:19

Фото без описуШановні учасники Другої світової війни, жителі Доманівщини!
22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло у життя нашого народу. У цей скорботний день, 80 років тому, розпочалася жахлива війна, яка забрала життя кожного п’ятого українця, завдала країні страшних та непоправних втрат.
Війна, яка не оминула жодної родини, спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення. Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас, вони передаються від батьків до дітей, з покоління у покоління. Ні ми, ні наші нащадки ніколи не забудемо про велич подвигу і жертовність наших земляків, які здійснили неоціненний внесок у розгром нацизму.
Цього скорботного дня виразимо свою вдячність нашим героям, схиливши голови у хвилині мовчання перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Бажаю всім нам миру, єдності, сили та стійкості.

Доманівський селищний голова             Віктор Власюк