Фельдшерський пункт на селі — це єдиний порятунок для більшості мешканців.

Дата: 19.06.2021 13:59

У нашій Доманівській громаді їх десять. Тут працюють самовіддані, милосердні люди, які звикли йти на допомогу вдень і вночі, не зважаючи на втому чи погану погоду. Самі лікують, самі топлять, самі прибирають.  Після об’єднання громади виявилось, що приміщення більшості діючих ФП в занедбаному стані і мало схожі на заклади здоров’я. Намагались стукати у всі двері, просили центральні органи влади, народних депутатів допомогти у вирішенні проблеми, поки що безрезультатно, адже на сьогодні діють норми: один ФАП на 750 людей. Проте селищна рада має твердий намір зберегти всі фельдшерські пункти, модернізувати їх, покращити умови і для працівників, і для відвідувачів.

Тому, 10 червня, на прохання Доманівського селищного голови Власюка В.Д., спеціалісти департаменту містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської облдержадміністрації обстежили кожне приміщення. У деяких селах, наприклад, у Володимирівці, запропонували обладнати під ФП зовсім іншу будівлі.

На разі, спеціалісти обраховують найбільш результативніші варіанти. За висновками архітекторів і будуть проводитись ремонти.