Український експорт до ЄС зріс більше ніж на третину

Дата: 16.06.2021 15:40

Фото без описуЗа перші п’ять місяців цього року експорт України до Європейського Союзу зріс більш ніж на третину.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів України 9 червня 2021 року.

«Це додаткові 2,7 млрд доларів виручки для українського бізнесу. Зараз такий експорт на рекордному рівні, і звісно, що ЄС залишається нашим основним торговельним партнером. Будемо надалі працювати, аби українські підприємці отримували найбільш повний доступ до ринків Європи», – підкреслив Прем’єр-міністр.

Зокрема, Денис Шмигаль наголосив, що Уряд активно готується до оновлення частини Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, зокрема ведеться робота з європейськими партнерами над прогресом щодо отримання «промислового безвізу».