4 червня відбулось засідання виконавчого комітету Доманівської селищної ради.

Дата: 04.06.2021 16:04

Фото без описуПід час розгляду питання «Про роботу Комунального некомерційного підприємства «Доманівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Доманівської селищної ради, якість та доступність медичного обслуговування, забезпечення надання населенню первинної медичної допомоги за місцем проживання» на роботу директора КНП «Доманівський центр первинної медико-санітарної медицини» Наталії Подолян прозвучало чимало критики. Члени виконкому засудили ідею скорочення наявної мережі ФАПів, відмітили некомпетентність, бездіяльність та не зацікавленість директора ПМСД у подальшому розвитку первинної ланки медичної допомоги Доманівської громади.

Під час обговорення продемонстровано результати опитування щодо якості надання медичних послуг. 76,5% респондентів не задоволені якістю медичних послуг, які надаються КНП «Доманівський центр первинної медико-санітарної медицини».

Виконком селищної ради створив робочу групу з підготовки Стратегічного плану розвитку первинної медицини Доманівської селищної ради на 2021-2025 роки.