Подяка за багаторічну працю

Дата: 03.06.2021 08:30

Фото без описуВід імені всієї Доманівської громади селищний голова Віктор Власюк подякував редактору газети "Трибуна хлібороба" Квишку Василю Дмитровичу за його багаторічний натхненний труд, мудрість, вірність своїй справі.

47 років поспіль талановитим пером Василь Дмитрович висвітлював здобутки наших земляків, відкрито говорив про проблеми. Член Української спілки журналістів, нагороджений Золотою медаллю української журналістики, Василь Дмитрович наполегливо відстоював свої переконання. Завдяки його зусиллям "Трибунка" навіть у найскрутніші роки приносила в наші домівки останні новини.

Шановний Василю Дмитровичу! Бажаємо Вам щастя, здоров'я, родинного затишку і достатку, миру, радості та щирої пошани. Нехай невичерпна енергія, оптимізм будуть постійними супутниками в новому етапі Вашого життя.