У Маринівському ЗЗСО проведено навчально-польові збори

Дата: 27.05.2021 15:17

Військово-патріотичне виховання в Україні виходить на якісно новий рівень. У період з 25 по 27 травня 2021 р. для одинадцятикласників Маринівського ЗЗСО пройшли 3-денні навчально-польові збори, які передбачені програмою предмету «Захист Вітчизни».

Під час проведення навчально-польових зборів вчитель предмету «Захист Вітчизни» Матківський М.М. підвів підсумки спільної роботи з учнями за рік.

Юнаки демонстрували знання щодо характеристики загальновійськового бою, видів вогню і маневру, способів пересування на полі бою та інше. Під час занять вивчалися правила безпеки поводження зі зброєю, призначення, бойові властивості та принцип роботи сучасної стрілецької зброї, ручних осколкових гранат. Надзвичайні ситуації, катастрофи чи ядерна атака ворога не страшні школярам, які вдало опанують курс Захист Вітчизни.