До уваги учасників бойових дій та членів їх сімей! Запрошуємо на літній відпочинок та оздоровлення!

Дата: 26.05.2021 16:46

Фото без описуЗ метою належної організації оздоровлення та відпочинку учасників бойових дій, та членів їх сімей відділ соціального захисту та охорони здоров’я Доманівської селищної ради повідомляє таке.

Відповідно до Комплексної програми соціального захисту населення “Турбота” на період до 2023 року включно, затвердженої рішенням обласної ради від 23.12.2020 року № 22  розроблено Порядок організації оздоровлення та відпочинку на базах відпочинку, в санаторно-курортних закладах окремих пільгових категорій громадян за рахунок коштів обласного бюджету (далі – Порядок).

Відповідно до Порядку, право на оздоровлення мають:

учасники бойових дій та члени їх сімей;

особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їх сімей;

учасники Революції Гідності та члени їх сімей;

члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, а саме: дружини (чоловіки) та їх діти (віком до 18 років), батьки загиблого (померлого) ветерана війни, діти цих батьків (віком до 18 років), неповнолітні брати, сестри загиблого (померлого) ветерана війни;

члени сімей осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, а саме: дружини (чоловіки) та їх діти (віком до 18 років), батьки загиблого (померлого), діти цих батьків (віком до 18 років), неповнолітні брати, сестри загиблого (померлого) (далі – отримувачі послуг), які зареєстровані та проживають на території Миколаївської області.

Враховуючи вищезазначене просимо бажаючих відпочити, відповідно до Порядку, надати заяви до відділу соціального захисту Доманівської селищної ради на протягом  27 травня 2021 року.