Доманівська селищна рада проводить опитування задоволеності та якості надання медичних послуг

Дата: 20.05.2021 15:57

Фото без описуШановні земляки!

В умовах всесвітньої пандемії стало зрозуміло наскільки важливі якісні, вчасно надані, медичні послуги. У зв’язку з цим, 28 травня виконавчим комітетом селищної ради буде розглядатись питання «Про роботу Комунального некомерційного підприємства «Доманівський центр первинної медико-санітарної допомоги», якість та доступність медичного обслуговування, забезпечення населення первинною медичною допомогою за місцем проживання». Селищна рада стала засновником КНП ПМСД у лютому 2021 року, стан справ, шляхи покращення роботи вивчаються. Дуже хочеться, щоб в кожному, самому віддаленому куточку громади, люди були впевнені, у разі потреби лікар їм допоможе.

Для більш об’єктивного аналізу просимо всіх взяти участь в опитуванні!

Форма опитування посилання