Безпечні канікули

Дата: 20.05.2021 15:42

Фото без описуЗ метою попередження злочинів та правопорушень серед неповнолітніх підоблікових працівники Доманівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області проводять індивідуально-профілактичні бесіди з неповнолітніми суб’єктами пробації та їх батьками.

17 травня 2021 року із залученням інспектора сектору ювенальної превенції Вознесенського районного управління поліції ГУНП в Миколаївській області лейтенанта поліції Гушпіта Сергія Олексійовича та волонтера пробації Каліновської Тетяни Віталіївни проведено профілактичну роботу з неповнолітніми та їх батьками. Робота була направлена на роз'яснення дітям їх законних прав, виявлення причин, які спонукали їх до скоєння   правопорушень. Напередодні літніх канікул особлива увага приділялась застереженню від вчинення ними протиправних дій, наголошувалось  на забороні вживання спиртних напоїв та курінні тютюнових виробів. З батьками працівники окремо  провели  профілактично-роз’яснювальну бесіду,  щодо організації дозвілля дитини та підвищення виховного потенціалу, роз’яснено методи організації корисного дозвілля для дітей у літній період, а також наголошено на питаннях відповідального батьківства.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо дійти до мети в подоланні злочинності серед підлітків.