До уваги членів виконавчого комітету, жителів громади! Відбудеться засідання виконавчого комітету Доманівської селищної ради
28 травня 2021 року о 10-00 годині в приміщенні Доманівської селищної ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету селищної ради .
До порядку денного пропонуються такі питання:
1) Про роботу Комунального некомерційного підприємства «Доманівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Доманівської селищної ради., якість та доступність медичного обслуговування, забезпечення надання населенню первинної медичної допомоги за місцем проживання.
2) Про стан соціального обслуговування та надання соціальних послуг населенню на території селищної ради. Забезпечення пільгових категорій населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення.
3) Звіт про роботу комунального підприємства "Доманівське".
4) Про роботу житлової комісії при виконавчому комітеті селищної ради та квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
З метою організації дотримання соціальної дистанції під час проведення засідання виконавчого комітету, що відповідатиме карантинним вимогам, просимо громадян, які бажають бути присутніми на засіданні виконавчого комітету, завчасно (до 25.05.2021) попередити про свій намір відділ організаційної та кадрової роботи селищної ради.